- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Lang 2E-30303-03 Switch DPDT On/off/on 10A-250V 15A-125V with 6ea Terminals
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2E-30303-03 |
| Manufacturer Part # | 2E-30303-03 |
| Height | 0.8" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 2.15" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2E-30303-03 Toggle Switch On/off/on 10a-250v/15a-125v, Dpdt, , 6ea 1/4" Tab Terminals, Lang, Fryer C-40., Grill Xl-(24 36 48 60 & 72 All With S/n Prefix B C Or D)., Oven Ovens (series) F-6 F-11(except F-11s-cls)., Range Ranges Rf21s Rf21s-(m Xlh) Rf42s Rf42s-(m Xlh).
