RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E-302783 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2E-302783 9 Inch Wire Assembly Commercial Food Equipment
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E-302783 |
| Manufacturer Part # | 2E-302783 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E-302783 Wire St Wvoc 2hg To Cntc R