- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2E-301454 1.95 Inch Electric Transformer 24V Power Supply
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2E-301454 |
| Manufacturer Part # | 2E-301454 |
| Height | 1.8" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 0.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2E-301454 Transformer 208/240v 24v
