RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E-3003828 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2E-3003828 3/4 Inch X 1-1/2 Inch On Off Rocker Switch Black
| Manufacturer | Toastmaster - See Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 2E-3003828 |
| Manufacturer Part # | 2E-3003828 |
| Height | 1.05" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Toastmaster - See Middleby Marshall 2E-3003828 [ Black Rocker Switch ] [ Fits Hole 3/4" X 1-1/2" ], [ On/off ] [ Dpst ] [ 4ea 1/4" Tab Terminals ], 20a/125-277v 1hp - 125v 2hp - 250v, Toastmaster Toaster Tb-208 Tc44 Tc120 Tc208m Tc240m
