RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2E-21851492 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 2E-21851492 5.45 Inch OEM Harness for Commercial Equipment
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2E-21851492 |
| Manufacturer Part # | 2E-21851492 |
| Height | 2.1" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 10.6" |
| Weight | 0.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 2E-21851492 Harness