RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E-200564 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2E-200564 Toggle Switch 3 Amp 250 Volt with 17 Inch Wire Leads
| Manufacturer | Holman |
|---|---|
| Model Number | 2E-200564 |
| Manufacturer Part # | 2E-200564 |
| Height | 0.95" |
| Width | 4" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Holman 2E-200564 Toggle Switch W/ 17" Wire Leads On/off, 3amp/250v 6amp/125v, Holman Oven 314hx 318hx 418hx
