RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2E-1301900 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 2E-1301900 Toggle Switch 1 Inch OEM Non-Hazardous Durable Control Component
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2E-1301900 |
| Manufacturer Part # | 2E-1301900 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Weight | 0.4 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 2E-1301900 Toggle Switch
