RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 2E-1300220 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 2E-1300220 1.85 Inch Green Electric Switch Rocker DPST 16 Am
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2E-1300220 |
| Manufacturer Part # | 2E-1300220 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2E-1300220 Switch Rocker Dpst Green 16 Am
