RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E-120261 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2E-120261 3.05 Inch Potentiometer Speed Control 500 Ohm
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E-120261 |
| Manufacturer Part # | 2E-120261 |
| Height | 1.8" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E-120261 Potentiometer Spd Ctrl 500 Ohm
