RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E-118066 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2E-118066 6.15 Inch 10k Ohm Speed Control Metal for Automation
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E-118066 |
| Manufacturer Part # | 2E-118066 |
| Height | 1.15" |
| Width | 6.15" |
| Depth | 7.15" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E-118066 Spd Ctl10k Ohm/qt14 Invk