- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2DZ14672 Grease Cup 4.2 Inch Corrosion-Resistant Metal with Durable Design
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2DZ14672 |
| Manufacturer Part # | 2DZ14672 |
| Height | 2.55" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 6.6" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2DZ14672 Grease Cup
