RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2D30514DT hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2D30514DT 6.2 Inch Drip Tray Corrosion Resistant Stainless Steel
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2D30514DT |
| Manufacturer Part # | 2D30514DT |
| Height | 1.5" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 9.15" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2D30514DT Drip Tray H 115 33
