RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2D-Z3643 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2D-Z3643 11 Inch Stainless Steel Inset Pan - Corrosion Resistant
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2D-Z3643 |
| Manufacturer Part # | 2D-Z3643 |
| Height | 10" |
| Width | 11" |
| Depth | 16" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2D-Z3643 Inset Pan 1/3