RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial grills and griddles.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2D-Y6177 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2D-Y6177 18 Inch Stainless Steel Full Size Deep Pan with 6 Inch Depth
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2D-Y6177 |
| Manufacturer Part # | 2D-Y6177 |
| Height | 6" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2D-Y6177 Pan Full Size 6 Deep