RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2D-30293DT push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2D-30293DT 7.7 Inch Drip Tray Stainless Steel with Reliable Liquid Containment
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2D-30293DT |
| Manufacturer Part # | 2D-30293DT |
| Height | 1.45" |
| Width | 7.7" |
| Depth | 8.1" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2D-30293DT Drip Tray H 63