RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2CY5370 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2CY5370 1/2 Inch Weld Nut OH10 High Strength Steel Weld Nut
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2CY5370 |
| Manufacturer Part # | 2CY5370 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2CY5370 Weld Nut 1/2 13 Oh10