RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2CY3999 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2CY3999 3/16 Inch Rivet Aluminum with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2CY3999 |
| Manufacturer Part # | 2CY3999 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2CY3999 Rivet 3/16x.44 Pop Al Sm
