RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2C35313 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2C35313 Nut 0.25 Inch Stainless Steel 10-32 Hex Fastening Component
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2C35313 |
| Manufacturer Part # | 2C35313 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.3" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2C35313 Nut 10 32 Hex Ms Ss
