RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2C33971 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2C33971 10-32 Screws 3/8 Inch Phillips Pan Head Steel
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2C33971 |
| Manufacturer Part # | 2C33971 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2C33971 Screw 10 32x3/8 Ph Pan M S