RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2C33922 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2C33922 6-32 by 1/4 Inch Pan Head Screw Corrosion-Resistant
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2C33922 |
| Manufacturer Part # | 2C33922 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.4" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2C33922 Screw 6 32x1/4 Ph Pan Ta P