RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2C33890 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2C33890 0.4 Inch Screw 24x3/4 Corrosion Resistant Fastener
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2C33890 |
| Manufacturer Part # | 2C33890 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2C33890 Scrw12 24x3/4 Phpnrolea
