RestaurantSupply.com is your trusted source for Wells commercial deep fryers.
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells 2C33453 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2C33453 2.6 Inch Magnetic Catch Door OEM Stainless Steel with Durable Design
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2C33453 |
| Manufacturer Part # | 2C33453 |
| Height | 1.55" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2C33453 Catch Door Magnetic
