- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2C31735 Screw 10 Gauge 3/8 Inch Pan Head Stainless Steel
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2C31735 |
| Manufacturer Part # | 2C31735 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2C31735 Screw 10 24x3/8 Ph Pan M S