RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2C31715 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2C31715 5/16 Inch Phosphated Round Head Screw 8-32 Steel
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2C31715 |
| Manufacturer Part # | 2C31715 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.35" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2C31715 Screw 8 32x5/16 Ph Rd Hd