RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2C08070262 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2C08070262 Washer 1/4 Inch Stainless Steel Internal for Industrial Use
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2C08070262 |
| Manufacturer Part # | 2C08070262 |
| Height | 0.04" |
| Width | 0.47" |
| Depth | 0.47" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2C08070262 Washer 1/4 Int Stl Np
