- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2C-Z7684 1/2 Inch Diameter Axle Bolt 4.75 Inch Length Steel Corrosion Resistant
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2C-Z7684 |
| Manufacturer Part # | 2C-Z7684 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2C-Z7684 Axle Bolt 1/2 13 X 4.75