RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2C-Z3154 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2C-Z3154 1/4 Inch Diameter Hex Nut Bolt Steel for Assembly
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2C-Z3154 |
| Manufacturer Part # | 2C-Z3154 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1.8" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2C-Z3154 Hex Np Bolt 1/4 20x1 3/4

