- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2C-Z1689 Washer 1.25 Inch OD 9/32 Inch ID OEM Sealing Unit
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2C-Z1689 |
| Manufacturer Part # | 2C-Z1689 |
| Height | 0.1" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2C-Z1689 Washer 1.25 Od X 9/32 Id
