RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial grills and griddles.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2C-Z12613 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2C-Z12613 0.35 Inch Stainless Steel Pin Clevis Gr - Mechanical Linkage
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2C-Z12613 |
| Manufacturer Part # | 2C-Z12613 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2C-Z12613 Pin Clevis Gr Ss