RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2C-Y7595 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2C-Y7595 1/4 Inch Bolt Stal Precision Fastener
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2C-Y7595 |
| Manufacturer Part # | 2C-Y7595 |
| Height | 0.7" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2C-Y7595 Bolt 1/4 20x1/2 Ths Stl