RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2C-Y7271 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2C-Y7271 24 Gauge Cadmium Steel Stud Weld 1 Inch - OEM
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2C-Y7271 |
| Manufacturer Part # | 2C-Y7271 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2C-Y7271 Stud Weld 10 24x1 Cd Stl