RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2C-Y1221 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2C-Y1221 1/4 Inch Bolt Hex Steel for Equipment Assembly
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2C-Y1221 |
| Manufacturer Part # | 2C-Y1221 |
| Height | 0.45" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2C-Y1221 Bolt 1/4 20x1/2 Hex Stl