RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 2C-Q3010A bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 2C-Q3010A 2.4 Inch Washer Corrosion Resistant for Foodservice
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2C-Q3010A |
| Manufacturer Part # | 2C-Q3010A |
| Height | 2.35" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 1.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2C-Q3010A Washer 3/8 7/16 X 1 X 5/64 Fl
