Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride aftermarket commercial pizza ovens.
- Engineered to match existing Bakers Pride units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bakers Pride 2C-Q2401A commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 2C-Q2401A Hex 9/16 Inch 18 Nut Alloy Steel Durable Fastener
| Fits with Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2C-Q2401A |
| Manufacturer Part # | 2C-Q2401A |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2C-Q2401A Hex 9/16 18 Nut
