RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 2C-Q2225A bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 2C-Q2225A 5/16 Inch 3/4 Inch Truss Head Screw Steel
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2C-Q2225A |
| Manufacturer Part # | 2C-Q2225A |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.8" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2C-Q2225A Screw 5/16 18 X 3/4 Truss Hd
