RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 2C-Q2041A commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 2C-Q2041A 1/4 Inch Diameter Screw Zinc-Plated Stainless Steel Fastener
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2C-Q2041A |
| Manufacturer Part # | 2C-Q2041A |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2C-Q2041A Rnd Hd 1/4 20x1/2 Screw Zi
