RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 2C-Q1001A bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 2C-Q1001A 0.25 Inch Width Screw Corrosion Resistant Stainless Steel
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2C-Q1001A |
| Manufacturer Part # | 2C-Q1001A |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.3" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2C-Q1001A Screw 6 32 X 1/4 Rnd Hd Slot