RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg bottles and sprayers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2C-A6153 bottles and sprayers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2C-A6153 1/4 Inch Diameter Hex Head Bolt Alloy Steel with Descriptors
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2C-A6153 |
| Manufacturer Part # | 2C-A6153 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2C-A6153 Bolt Hex Head 1/4" 20 X 1/2"
