RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2C-9788 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2C-9788 3.95 Inch Magnetic Catch Door Stainless Steel with Secure Closure
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2C-9788 |
| Manufacturer Part # | 2C-9788 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 6" |
| Weight | 1.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2C-9788 Catch Door Magnetic
