RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2C-88992 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 2C-88992 4.4 Inch Screw Set Cup for Equipment Fastening
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2C-88992 |
| Manufacturer Part # | 2C-88992 |
| Height | 1.6" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 6.4" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 2C-88992 Screw Set Cup Pt 10 32x1/4 Re
