RestaurantSupply.com is your trusted source for APW toasters and breakfast equipment.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2C-8417100 toasters and breakfast equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 2C-8417100 Hex Nut 10-32 Steel Fastener for Industrial Use
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2C-8417100 |
| Manufacturer Part # | 2C-8417100 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.3" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 2C-8417100 Hex Nut 10 32
