RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield 2C-73457 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield 2C-73457 Nut 4.9Inch Steel Hex Head Keps for Industrial Use
| Manufacturer | Bloomfield |
|---|---|
| Model Number | 2C-73457 |
| Manufacturer Part # | 2C-73457 |
| Height | 0.3" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 9.7" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bloomfield 2C-73457 Nut 8 32 Hex Head Keps Ms