Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Bloomfield units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bloomfield 2C-49689 X 4 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield 2C-49689 X 4 Clip 3/16 Inch for Thermostat Bulbs 4 Packs
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2C-49689 X 4 |
| Manufacturer Part # | 2C-49689 X 4 |
| Height | 3" |
| Width | 2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2C-49689 X 4 Bulb Clamp 3/16" X 1" 4/pk, For Thermostat & High Limit Bulbs.
