RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2C-44363 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2C-44363 1 Inch Hex Nut Stainless Steel Corrosion Resistant
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2C-44363 |
| Manufacturer Part # | 2C-44363 |
| Height | 0.45" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.15" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2C-44363 Nut 3/4 10 Finish Hex Ja M
