RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2C-42010 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2C-42010 4 Inch Screw 10 Gauge Phillips Drive Steel Durable
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2C-42010 |
| Manufacturer Part # | 2C-42010 |
| Height | 0.65" |
| Width | 4" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2C-42010 Screw 10 32x1/2 Ph Tr #2 3