Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star 2C-40545 0.25 Inch Stainless Steel Stud Hanger with Durability
Item:
#1149675
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2C-40545 |
| Manufacturer Part # | 2C-40545 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.9" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Star 2C-40545 0.25 Inch Stainless Steel Stud Hanger with Durability
$12.76
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2C-40545 Stud Hanger Hmp
