RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2C-40303 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2C-40303 4.05 Inch Screw 10 32 Pan Head Corrosion Resistant
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2C-40303 |
| Manufacturer Part # | 2C-40303 |
| Height | 0.65" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2C-40303 Screw 10 32 X3/8ph Pan S E