RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee service supplies.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield 2C-35455 coffee service supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield 2C-35455 Hex Nut 8-32 Stainless Steel for Food Equipment Assembly
| Manufacturer | Bloomfield |
|---|---|
| Model Number | 2C-35455 |
| Manufacturer Part # | 2C-35455 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bloomfield 2C-35455 Nut 8 32 Hex Ms Ss
