RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2C-35145 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2C-35145 5/8 Inch Screw 10-32 Phosphate Treated Stainless Steel
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2C-35145 |
| Manufacturer Part # | 2C-35145 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Weight | 0.1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2C-35145 Screw 10 32x5/8 Ph Tr Ss