RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2C-34050 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2C-34050 Weld Nut 3/8 Inch 16 TPI Steel Tab Projection
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2C-34050 |
| Manufacturer Part # | 2C-34050 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 0.9" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2C-34050 Weld Nut 3/8 16 Tab Proj